Stok Yönetimi

RadüsERP , işletmenizin ihtiyacı olan detayda ve özelliklerde stoklarınızı tanımlayarak stok yönetiminizi kolaylaştırmanızı sağlar.
DEVAMI

Finans Yönetimi

Ticari hayatınızda kullandığınız tüm platformlarınızdaki cari,borç ve alacaklarınızı kontrol altında tutmanızı sağlar.
Devamı

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi uygulamaları birbiri ile entegre çalışan alt modülleri ile tüm satış süreçlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.
DEVAMI

Satınalma Yönetimi

RadüsERP satınalma yönetimi ile , süreçlerinize ait tüm verilerinizi takip ederek bu süreçlere göre işlemlerinizi yapmanızı sağlar.
DEVAMI

İnsan Kaynakları Yönetimi

RadüsERP İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, işletmelerin en temel yapı taşlarını oluşturan personelleri en iyi şeklide yönetebilmeyi ve takip edebilmeyi sağlar.
DEVAMI

Üretim Yönetimi

RadüsERP Üretim Yönetim Sistemi, işletmelerin üretim faaliyetlerinde ihtiyacı olan tüm yazılımsal faaliyetlerini yönetmelerini ve takip etmelerini sağlar.
DEVAMI

Kalite Yönetimi

İdari kabul girişleri, Teknik kabul girişleri ve Frekansiyel kontroller çerçevesinde üretim esnasında karşılaşılabilcek ölçü sapmalarını ve üretim süreçlerinizi hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
DEVAMI

Bakım Yönetimi

İş istasyonlarınızdaki arızaları ve periyodik bakımlarınızı bakım havuzunda tümüyle görebileceğiniz, bakım personellerinize iş emirleri oluşturabileceğiniz ve bunları otomatik bildirimler sayesinde anında personellerinize iletilebilir.
DEVAMI

B2C & B2B Yönetimi

Radüs Yazılım olarak B2C ve B2B yönetimi , günümüz şartlarında en son teknolojiyi takip ederek şirketinizin son kullanıcıya ve bayilerinize ulaşmasında kullanılan bir E-ticaret sistemidir.
DEVAMI
Ofis Adresimiz
Soru ve sorunlarınız için bize ulaşın.

Adres:

Üçevler Mah. Bayraktepe Sok. No:2
Arslan İş Merkezi Kat: 4 Daire: 19
Nilüfer/Bursa

Mail:

info@radusyazilim.com

Telefon:

(0224) 246 87 67
(0850) 888 81 86